Kredyt

Zapomnij o oszczędzaniu, zacznij realizować marzenia! Dopasujemy do Twoich potrzeb kredyt, którego nawet nie odczujesz, za to poczujesz komfort w swoim nowym samochodzie.

Kredyt samochodowy jest jedną z najpopularniejszych i najprostszych form finansowania zakupu samochodu.

Dlaczego warto wziąć kredyt na samochód?:

 1. Samochód od zaraz 

  W dzisiejszych czasach nie musisz już latami odkładać na wymarzony samochód. Teraz możesz się nim cieszyć niezależnie od wysokości wkładu własnego, którym w danej chwili dysponujesz! Z brakującą częścią kwoty pomoże Ci bank, z którym ustalisz korzystne warunku spłaty. Za to samochód będzie Twój jeszcze tego samego dnia. 
 2. Łatwa procedura

  Dzięki wypracowanej formule współpracy między Mirai Motors a bankami, pozyskanie i uruchomienie kredytu jest łatwe i szybkie. Wstępna decyzja najczęściej zapada już po 30-60 minutach. Nie wymagamy długiej listy dokumentów, które musisz przygotować. Sprawdź, co należy mieć przy sobie.  
 3. Twoja własność

  W dowodzie rejestracyjnym zostaniesz wpisany jako jedyny właściciel samochodu, ponieważ banki jakiś czas temu, praktycznie zrezygnowały z ustanawiania zabezpieczenia w postaci wpisu do dowodu rejestracyjnego.
 4. Elastyczność

  Posiadamy duże doświadczenie w branży, co przekłada się również na współpracę z gronem takich instytucji finansowania, które zapewniają naszym klientom najlepsze oferty. To od Ciebie zależy wysokość raty jaką chcesz płacić, wkład własny i okres kredytowania. W czasie trwania umowy także przysługuje Ci możliwość jej modyfikacji – w dowolnej chwili możesz nadpłacać raty lub spłacić całość. Co więcej, Twój dotychczasowy samochód może być formą wkładu własnego! 
 5. Niższe opłaty 

  Biorąc kredyt na samochód zaciągasz pożyczkę celową, która z założenia jest tańszą formą kredytowania. Decydując się na kredyt, nie przepłacaj za pożyczkę gotówkową lub limit odnawialny na koncie, ponieważ za kredyt samochodowy zapłacisz niższe odsetki.
 6. Bezpieczeństwo
  
Jeżeli obawiasz się o to, że w przyszłości może wydarzyć się coś nieprzewidywalnego, a wówczas kredyt stanie się dodatkowym obciążeniem, możesz się dodatkowo ubezpieczyć od utraty pracy, życia, czy spadku wartości pojazdu. 
 7. Sprawdzeni partnerzy
  
Dbamy o bezpieczeństwo i przejrzystość zawieranych umów, dlatego w salonach Mirai Motors prezentujemy oferty jedynie sprawdzonych i renomowanych partnerów finansowych, o ugruntowanej pozycji na rynku. 

Odwiedź nasz salon by dowiedzieć się, jaki samochód możemy Ci zaproponować 

Skontaktuj się z naszym doradcą by otrzymać ofertę oraz poznać szczegóły: kontakt@uzywane-mirai.pl

Kredyt

Ubezpieczenie

Leasing

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

 

Pomagamy i doradzamy w dobraniu najlepszych modeli oraz sposobów finansowania oraz ubezpieczeń.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sosnowiec
ul. Gen. Grota-Roweckiego 129A

Tychy
ul. Zacisze 65

Dąbrowa Górnicza
ul. Katowicka 2

Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 100

Mysłowice
ul. Ks. Norberta Bończyka 11