Przedłużona gwarancja

Przedłuż gwarancję, którą otrzymałeś od producenta, by dalej cieszyć się brakiem zmartwień o koszty naprawy Twojego samochodu.

W przypadku zakupu samochodu który posiada ważną gwarancję producenta, gwarancję można przedłużyć poprzez:

  1. Przedłużenie gwarancji importera.

    Po zakupie samochodu z ważną gwarancją fabryczną marki, której jesteśmy autoryzowanym dealerem za naszym pośrednictwem możecie Państwo przedłużyć okres jej obowiązywania. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze i na każdym etapie obowiązywania gwarancji producenta jest to możliwe. Dlatego zalecamy kontakt z naszymi doradcami, którzy udzielą szczegółowych informacji.


  2. Gwarancja CarGarantie dla samochodów na gwarancji fabrycznej.

    Jeżeli samochód posiada ważną gwarancję producenta, można go wyposażyć o dodatkową gwarancję CarGarantie. Tym samy zwiększając bezpieczeństwo jego użytkowania oraz wydłużając czas ochrony. CarGarantie rozpoczyna ochronę nad samochodem wraz z momentem zakończenia się gwarancji fabrycznej. Gwarancje CarGaratnie można zawrzeć na okres roku lub dwóch lat, bez limitu kilometrów. W przypadku, kiedy kończy się okres jej obowiązania można ją przedłużyć o kolejny okres. Ten specjalny produkt dedykowany jest dla klientów Mirai Używane. Jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, którzy w sposób bezpieczny i komfortowy chcą się cieszyć z użytkowania samochodu używanego, zarezerwowanego do tej pory tylko dla właścicieli samochodów nowych.


Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z doradcą by dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą by otrzymać ofertę oraz poznać szczegóły: kontakt@uzywane-mirai.pl

Przedłużona gwarancja

Gwarancja

Gwarancja CarGarantie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

 

Pomagamy i doradzamy w dobraniu najlepszych modeli oraz sposobów finansowania oraz ubezpieczeń.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sosnowiec
ul. Gen. Grota-Roweckiego 129A

Tychy
ul. Zacisze 65

Dąbrowa Górnicza
ul. Katowicka 2

Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 100

Mysłowice
ul. Ks. Norberta Bończyka 11