Leasing

To jedna z najpopularniejszych i najwygodniejszych form finansowania samochodu, dla właścicieli działalności gospodarczych.

Czemu leasingowanie samochodu się opłaca?

 1. Autostrada do rozwoju biznesu

  Nie ulega wątpliwości, że posiadanie samochodu jest bardzo przydatne, gdy prowadzimy jakąkolwiek firmę. Jeżeli posiadasz własny biznes, z pewnością masz dużo wydatków i zakup samochodu może być dużym wyzwaniem. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest leasing, dzięki któremu kupisz samochód z niewielką wpłatą własną – czasami wynoszącą zaledwie 10% wartości samochodu!  
 2. Prosta Procedura

  Aby uruchomić dla Ciebie program leasingowy, jedyne czego potrzebujemy to wniosek leasingowy oraz podstawowe dane o Twojej firmie. Sprawdź wymagane dokumenty.
 3. Lepsze wskaźniki Twojej firmy
  
Leasing nie wpływa na ocenę kondycji firmy i jej zdolności kredytowej, ponieważ jest usługą, co oznacza, że nie powiększa majątku Twojej firmy. Na ocenę kondycji firmy wpłynie lepszy wskaźnik zwrotu z majątku (do którego nie wlicza się samochód). Natomiast lepsza zdolność kredytowa wynika z tego, że leasing nie jest brany w niej pod uwagę.
 4. Optymalizacja podatków i kosztów

  Traktując ratę leasingową jako koszt uzyskania przychodu, możesz obniżyć wartość odprowadzanego podatku dochodowego. Dzięki leasingowi rozliczysz VAT w 50, lub nawet 100% (w zależności od złożonej deklaracji, co do sposobu wykorzystania samochodu). Ponadto do kosztów obniżających Twój podatek wliczają się ubezpieczenia i pozostałe koszty użytkowania samochodu. Podsumowując- za sprawą leasingu możesz uruchomić środki finansowe np. na rozwój firmy. 
 5. Sprawdzeni partnerzy

  Mirai Motors zależy na zapewnieniu naszym klientom bezpieczeństwa transakcji, stąd w naszej ofercie znajdują się jedynie produkty sprawdzonych i zaufanych partnerów finansowych. 

Jeżeli chcesz sprawdzić czy leasing będzie korzystny także dla Twojej firmy, oraz chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zakupu samochodu w leasingu,  zapraszamy do naszego salonu. 

Skontaktuj się z naszym doradcą by otrzymać ofertę oraz poznać szczegóły: kontakt@uzywane-mirai.pl

Ubezpieczenie

Kredyt

Leasing

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

 

Pomagamy i doradzamy w dobraniu najlepszych modeli oraz sposobów finansowania oraz ubezpieczeń.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sosnowiec
ul. Gen. Grota-Roweckiego 129A

Tychy
ul. Zacisze 65

Dąbrowa Górnicza
ul. Katowicka 2

Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 100

Mysłowice
ul. Ks. Norberta Bończyka 11