Ubezpieczenie

Ubezpieczenie to jedna z najważniejszych rzeczy, o które musisz zadbać poza pojazdem.

W Polsce najczęściej kupowane ubezpieczenie to komunikacyjne. Wielu z nas wydaje się, że potrafią znaleźć najbardziej korzystną ofertę. Ale czy cena składki powinna być jedynym wyznacznikiem? Przeczytaj nasz mini poradnik i sprawdź, czy wiesz czym się kierować przy wyborze.  


Ubezpieczenie OC – to obligatoryjne ubezpieczenie dla każdego właściciela samochodu. Podczas jego zakupu zwróć uwagę na zniżki i zwyżki danego towarzystwa, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na cenę. 


Ubezpieczenie AC – kupując to ubezpieczenie pamiętaj o udziale własnym i amortyzacji części, ponieważ wpływają one na jakość naprawy oraz możliwość ponoszenia dodatkowych kosztów. Dodatkowo na podstawie sumy ubezpieczenia określana jest jego maksymalna wartość, jaką otrzymasz w razie kradzieży samochodu. 


Assistance – to ubezpieczenie posiadające limit holowania w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Nie daj złapać się na krótkie limity, ponieważ mogą narazić Cie na konieczność skorzystania z niesprawdzonych warsztatów samochodowych. Odpowiedni limit holowania wpływa więc bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort podróży. Kolejnym ważnym parametrem, który gwarantuje Ci pełną mobilność podczas likwidacji szkody w Twoim samochodzie, jest maksymalna ilość dni przysługujących na samochód zastępczy. 


Aby zapewnić klientom wybór, w naszej ofercie znajdują się zarówno podstawowe ubezpieczenie obowiązkowe (OC), atrakcyjne ubezpieczenia pakietowe (AC, NW), oraz dodatkowe zabezpieczenie specjalistyczne (GAP, ubezpieczenie kredytu etc.) dla samochodów finansowanych poprzez kredyt lub leasing. Załatwiamy też kontynuację ubezpieczenia. Z nami nie musisz przejmować się terminem ważności polisy – z odpowiednim wyprzedzeniem skontaktujemy się, aby przypomnieć Ci o jej upływie. 

Skontaktuj się z naszym doradcą by otrzymać ofertę oraz poznać szczegóły: kontakt@uzywane-mirai.pl

Kredyt

Ubezpieczenie

Leasing

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

 

Pomagamy i doradzamy w dobraniu najlepszych modeli oraz sposobów finansowania oraz ubezpieczeń.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sosnowiec
ul. Gen. Grota-Roweckiego 129A

Tychy
ul. Zacisze 65

Dąbrowa Górnicza
ul. Katowicka 2

Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 100

Mysłowice
ul. Ks. Norberta Bończyka 11