Gwarancja CarGarantie

Współpraca pomiędzy Mirai Używane i CarGarantie zaowocowała wyjątkowym i dedykowanym dla Mirai Używane programem gwarancyjnym dla samochodów używanych. Założeniem programu jest ochrona klienta przed skutkami nieoczekiwanych awarii, jakie mogą się przydarzyć w trackie normalnej eksploatacji pojazdu. Po skończonym okresie, program daje możliwość przedłużenia ochrony o kolejne lata. Dotyczy to zarówno samochodów na pełnych gwarancjach fabrycznych jak również gwarancji dla samochodów używanych kupionych w sieci Mirai Używane. Ten wyjątkowy jak na Polskie realia program, przybliża komfort zakupu samochodu używanego do zakupu i użytkowania pojazdu nowego.

CarGarantie jest wiodącym europejskim specjalistą w zakresie gwarancji, z ponad 45-letnim doświadczeniem. W całej Europie know-how zaufało ponad 40 producentów/importerów, jak również około 23 000 salonów samochodowych. Rocznie programem ubezpieczenia gwarancyjnego obejmowanych jest ponad milion samochodów. CarGarantie oferuje szeroki wachlarz programów gwarancyjnych. W zależności od wymagań i potrzeb bezpieczeństwa można wybierać spośród różnych produktów, jak przykładowo zakresu grup zespołów, który obejmuje najważniejsze i najbardziej kosztowne części, lub zakresu pełnego, który obejmuje wszystkie istotne części elektryczne i mechaniczne pojazdów poza kilkoma wyjątkami jak np. częściami eksploatacyjnymi. Okres obowiązywania różni się zależnie od wybranego produktu – ubezpieczenie może być zawarte na okres 6, 12, 24 miesięcy.'

CarGarantie pracuje codziennie nad ulepszeniem usług i innowacjami, w celu oferowania kompleksowych usług oraz bezpieczeństwa – od umowy gwarancyjnej po likwidację szkód.


Usługi:

  • Kompleksowa ochrona kosztów napraw
  • Gwarancja płatności w przypadku naprawy
  • Ważność w całej Europie
  • Wysoka skuteczność planowania kosztów obsługi pojazdu
  • Wzrost wartości pojazdu
  • Brak zaliczki naprawy w przypadku objętym gwarancją

Gwarancja na samochody używane Mirai Używane.

Gwarancja jest istotną cechą jakości odróżniającą ofertę dealerów od sprzedaży realizowanej przez osoby prywatne lub komisy.

  • Pokrycie kosztów przez 6, 12 bądź 24 miesięcy.
  • Po upływie okresu gwarancyjnego: możliwość przedłużenia gwarancji
  • Pokrycie kosztów wg indywidualnych życzeń aż do całościowego ich przejęcia
  • Likwidacja szkód przez doświadczonych specjalistów w autoryzowanych stacjach

W celu zapoznania się ze szczegółowym zakresem ochrony, jak również uzyskania innych informacji, prosimy o kontakt z doradcami.

Zespół CarGaranie oraz Mirai Używane

Skontaktuj się z naszym doradcą by otrzymać ofertę oraz poznać szczegóły: kontakt@uzywane-mirai.pl

Gwarancja

Przedłużona gwarancja

Gwarancja CarGarantie

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

 

Pomagamy i doradzamy w dobraniu najlepszych modeli oraz sposobów finansowania oraz ubezpieczeń.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sosnowiec
ul. Gen. Grota-Roweckiego 129A

Tychy
ul. Zacisze 65

Dąbrowa Górnicza
ul. Katowicka 2

Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 100

Mysłowice
ul. Ks. Norberta Bończyka 11