Gwarancja

Gwarancja producencka, inaczej zwana fabryczną polega na zobowiązaniu producenta do bezpłatnego usunięcia ukrytych wad pojazdu, powstałych w okresie umowy.

Taki rodzaj gwarancji jest świadczeniem nieobligatoryjnym, ale powszechnie proponowanym przez producentów samochodów. Zakres i czas trwania takiej gwarancji jest ustalany indywidualnie przez każdego producenta, lecz najczęstszymi obszarami wchodzącymi w ochronę gwarancyjną są:

  • podstawowa gwarancja mechaniczna, zapewnia ochronę sprawności mechanicznej pojazdu wraz ze wszystkimi podzespołami i urządzeniami peryferyjnymi. Ten typ gwarancji dotyczy błędów montażowych, wad ukrytych i pozostałych usterek, które nie wynikają z codziennej eksploatacji. Jeżeli pojawią się usterki tego typu, w trakcie okresu ochronnego, wówczas producent zobowiązuje się do ich bezpłatnego usunięcia. Kupując samochód możesz się spodziewać tego, że minimalny okres gwarancji, dawany przez niektórych producentów wynosi 2 lata, ale są także tacy, u których okres ten dochodzi nawet do 7 lat. 
  • gwarancja na powłokę lakierniczą
  • gwarancja na perforację nadwozia.

Wszystkie informacje na temat zasad gwarancji znajdziesz w książce gwarancyjnej, którą zawsze przekazujemy w momencie zakupu. 


Gdy okres gwarancji producenckiej się zakończy istnieje możliwość przedłużenia go w oparciu o rozwiązania proponowane przez Mirai Motors. 

Skontaktuj się z naszym doradcą by otrzymać ofertę oraz poznać szczegóły: kontakt@uzywane-mirai.pl

Przedłużona gwarancja

Gwarancja CarGarantie

Gwarancja

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

 

Pomagamy i doradzamy w dobraniu najlepszych modeli oraz sposobów finansowania oraz ubezpieczeń.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sosnowiec
ul. Gen. Grota-Roweckiego 129A

Tychy
ul. Zacisze 65

Dąbrowa Górnicza
ul. Katowicka 2

Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 100

Mysłowice
ul. Ks. Norberta Bończyka 11